Dłonie jak płatki róż 

Sposób na suche dłonie

Jak dbać o dłonie

Dłonie są naszą wizytówką i dlatego tak ważne jest żeby były piękne i zadbane. Jednocześnie ta część naszego ciała jest najbardziej narażona na czynniki zewnętrzne. Codzienne sprzątanie, wpływ warunków atmosferycznych czy nawet częste mycie rąk wysusza skórę. Nie da się tego wyeliminować, więc właśnie naszym dłoniom musimy poświęcać czas, aby odpowiednio je zregenerować. Poniżej przedstawiamy sposób jak dbać o dłonie.

Cel: Gładkie, nawilżone i młodo wyglądające dłonie. 

Potrzebujesz:

  • peeling do ciała Bee&Honey,
  • różane mleko do kąpieli,
  • olej arganowy,
  • masło Shea Spa Fit Argan&Goats
  • bawełniane rękawiczki,
  • krem do rąk Shea Line o ulubionym zapachu.

Opis zabiegu: 

  1. Na czyste dłonie nałóż peeling do ciała Bee&Honey. Masuj skórę, szczególnie suche miejsca na palcach. Miód zawarty w peelingu zbawiennie wpłynie na przesuszony naskórek.
  2. Po zmyciu peelingu zanurz dłonie w wodzie z dodatkiem różanego mleka do kąpieli. Pozwól aby przez 10-15 minut Twoja skóra wchłaniała odżywcze składniki. Ekstrakt z róży działa silnie nawilżająco i wygładzająco, tworząc aksamitny efekt na ciele.
  3. Wmasuj odrobinę oleju arganowego w skórki dookoła paznokci.
  4. Dobrze wysusz dłonie i nałóż masło Shea Spa Fit Argan&Goats. Masło shea działa naprawczo na dłonie oraz regeneruje je od zewnątrz jak i od wewnątrz, natomiast olej arganowy skutecznie zapobiegnie starzeniu się skóry. Załóż bawełniane rękawiczki i pozostaw je na całą noc. 

Efekt: Skóra jest gładka i miękka w dotyku. Stosuj krem do rąk Shea Line, żeby podtrzymać działanie domowego SPA na dłonie jak najdłużej. 

Zestaw kosmetyków: Dłonie jak płatki róż