Herbata na upalne dni

Herbaty na gorące upalne dni

Herbata owocowa różni się nieco od innych klasycznych czarnych herbat, które są najpopularniejsze w Polsce. Naturalna herbata owocowa to po prostu suszone owoce, czasem z dodatkiem przypraw lub kwiatów i ziół. Aromatyczny napój powinien być naturalnie słodki i owocowy, pełen wybornego smaku.

Suszone owoce parzone w wodzie są spożywane od wieków, mogą być bardzo orzeźwiające i dodające energii. Herbatka owocowa jest bogata w witaminy, przeciwutleniacze i jest niesamowita w oczyszczaniu organizmu z toksyn, ma także właściwości  wzmacniające  układ odpornościowy. 

Naturalne herbaty owocowe nie zawierają kofeiny

Ponieważ herbata owocowa nie jest „herbatą”, jedną z jej największych zalet jest to, że nie zawiera kofeiny! Będzie to dla Ciebie fantastyczny napój, dzięki któremu zrelaksujesz się późnym popołudniem.  Mieszanka owocowa Good Afternoon może być  z powodzeniem przygotowywana jako zimna owocowa herbata. W tej wersji, jako ice tea będzie działać orzeźwiająco i na pewno doda nam energii.  

 

Jak przygotować owocowe Ice Tea?


Herbata zaparzana na zimno wywodzi się z południowych stanów Ameryki, gdzie tradycyjnie pozostawia się liście herbaty w wodzie w butelce na słońcu, aby się ogrzały i powoli zaparzały. Herbaty zaparzane na zimno mają zwykle słodszy i mniej cierpki smak niż te parzone z gorącą wodą.  

Przygotowanie herbaty na zimno jest bardzo proste. Wszystko, czego potrzebujesz, to butelka zimnego parzenia i wybrana herbata.

 

  1. Dodaj 4-6 łyżeczek herbaty Good Afternoon do butelki .
  2. Napełnij butelkę zimną wodą.
  3. Pozostaw herbatę do zaparzenia na 4-6 godzin lub nawet na całą noc.
  4. Przelej do szklanki i ciesz się zimną herbatą!

Mieszankę owocowa do picia Good Afternoon przygotowana w tej formie działa orzeźwiająco. Skład herbaty gwarantuje naturalne składniki, które wspomagają procesy trawienne, wspomagając tym samym pracę naszego układu pokarmowego.