O nas

The Secret Soap Store 


Jesteśmy polską rodzinną marką kosmetyków naturalnych i ekologicznych

Przy tworzeniu kosmetyków The Secret Soap Store czerpiemy z pasji i historii rozwoju marki przez jej twórczynię Monikę Kosieniak.

Opracowujemy kosmetyki naturalne, których sami chcemy używać. To daje nam gwarancję, że robimy dobre produkty, których z przyjemnością używamy. Wychodzimy z założenia, że jeżeli my jesteśmy zadowoleni z produktów, to również nasi klienci będą zadowoleni.

Nie testujemy produktów na zwierzętach, nasze kosmetyki nie posiadają w swoim składzie parabenów, SLS-ów, pochodnych ropy naftowej. Produkcja kosmetyków przebiega zgodnie z ekologicznymi trendami i nie wpływa negatywnie na środowisko naturalne. Współpracujemy tylko z renomowanymi i sprawdzonymi dostawcami surowców, zapachów, ekstraktów i ziół.


Nasze sklepy stacjonarne

Oprócz sklepu internetowego posiadamy sklepy stacjonarne, które są oczkiem w naszej głowie. Dominują w nich naturalne materiały – drewno, kamień oraz świeże owoce i zioła. Chcemy, aby nasze sklepy miały swój niepowtarzalny klimat i wystrój, żeby nie można ich było pomylić z innymi sklepami. Dlatego stworzyliśmy z nich uzdrowiska, każdy nasz sklep ma tężnię solną, która tworzy w sklepie unikalny solankowy mikroklimat. W większości sklepów klienci mogą sami, własnoręcznie zrobić swoje, unikalne mydło z wybranymi ziołami, olejkami i kolorami.


Nasze produkty

Z naszych kosmetyków jesteśmy najbardziej dumni. Śmiało możemy stwierdzić, że mamy fantastyczne jakościowo kosmetyki naturalne. Wyznajemy zasadę – albo dobrze albo wcale. Jakość jest dla nas najważniejsza. Produkty The Secret Soap Store są owocem wielu lat inspirującej i wytrwałej pracy twórczyni marki i naszego wulkanu energii - Moniki Kosieniak. Monika jest osobą o niekończącej się pasji i radości, która wkłada w kosmetyki całą swoją duszę i miłość.

Stale rozszerzamy nasz asortyment produktowy, obecnie posiadamy w ofercie kilkaset produktów dla klientów detalicznych oraz profesjonalnych (hotele SPA, uzdrowiska, gabinety kosmetyczne