Przygotuj ciało na lato

Slim Time

Przygotuj ciało na lato Nie namawiamy Was na restrykcyjne diety i ćwiczenia wyciskające siódme poty. Nie zmuszamy Was do podążania za niezdrowym kanonem super-szczupłego ciała bez grama cellulitu i wbicia się w dżinsy w rozmiarze XS. Wiemy jednak doskonale, że każda z nas lepiej czuje się, kiedy jej ciało jest jędrne, gładkie, a skóra nawilżona i zdrowo napięta. Dlatego, zachęcamy do wypielęgnowania jej przy pomocy kosmetyków z linii SLIM TIME. Bez presji, a z poczuciem dbania o siebie.

Pierwszy krok do gładkiej skóry to regularnie wykonywany peeling do ciała. Możecie go zrobić przy pomocy SOLNO-CUKROWEGO PEELINGU DO CIAŁA ZIELONA KAWA (tu działanie będzie najbardziej intensywne), SOLNEJ PIANKI DO MYCIA CIAŁA lub KOSTKI PEELINGUJĄCO-MASUJĄCEJ z ziarnami zielonej kawy.

Zielona Kawa ziarna

Dlaczego peeling jest taki ważny? Po pierwsze usuwa zrogowaciałe komórki naskórka, które nadają skórze szarawy odcień i szorstkość w dotyku. Kolejnym powodem jest zwiększenie przenikania składników aktywnych z produktów, które chcecie, żeby faktycznie działały. Pogrubiona warstwa zrogowaciałego naskórka jest najsilniejszą barierą dla wszystkich substancji dostarczanych z zewnątrz! I wreszcie – nie ma peelingu bez masażu. A w przypadku poprawy jędrności i redukcji cellulitu to ten element jest najważniejszy. Dzięki okrężnym ruchom podczas peelingowania ciała pobudzamy krążenie, w dodatku znacząco ułatwiają nam to drobinki ścierne – sól, cukier i zmielony naturalny pumeks. Im lepsze krążenie tym szybciej usuwane są zbędne substancje przemiany materii i toksyny, a tlen i substancje odżywcze są znacznie szybciej dostarczane do każdej komórki.

Kosmetyki z linii SLIM TIME, w tym także peelingi, zostały dodatkowo wzbogacone o skoncentrowany składnik lipolityczny, zamknięty w nowoczesnych nośnikach. Poprawia on strukturę skóry oraz stopniowo polepsza jej ujędrnienie i elastyczność.

Skóra nabiera blasku, staje się sprężysta, jędrna i przyjemnie gładka w dotyku. Jest także doskonale przygotowana do aplikacji aktywnych preparatów o działaniu antycellulitowym czy modelującym. Mamy nadzieję, że wystarczająco zachęciliśmy Was do wykonania pierwszego, najważniejszego kroku kosmetycznego, w stronę piękniejszego ciała i lepszego samopoczucia!

Tekst: Marta Hartka

Zdjęcia: The Secret Soap Store, Pixabay