ROZWIĄŻ TEST: Jakie są aromaty Twojego życia?

Zastanawiasz się jaki aromat pasuje do Twojej osobowości i kieruje Twoim życiem?

ROZWIĄŻ TEST TUTAJNasze kosmetyczne sugestie:


Rozpiera Cię ENERGIA? Poznaj kosmetyki, które pozwolą Ci poczuć jeszcze więcej emocji i uczuć… i dodadzą siły! Co powiesz na limonkowo-miętowy krem do rąk? Dodaj do kąpieli kozie mleko o zapachu pomarańczy, by odzyskać MOC po ciężkim dniu. A na energetyczny poranek proponujemy bambusowo-miętowy żel pod prysznic.
Twoje aromaty to: cytryna  limonka  mięta  ogórek  pomarańcza  winogrono


Z PASJĄ i uczuciem podchodzisz do każdego zadania? Pamiętaj, by dobrze się nastawić! W skrupulatnym wykonywaniu zadań pomoże Ci krem do rąk o przyjemnym zapachu passiflory, dodatkowo KOPA do działania na pewno da Ci unoszący się zapach bergamotowego olejku eterycznego, a żeby z pasją zakończyć dzień, użyj cedrowego żelu pod prysznic.
Twoje aromaty to: bergamotka  drzewo cedrowe  mandarynka  passiflora  zielona herbata


SPOKÓJ
cechuje wszystko, co robisz! Opanowanie pozwala Ci na osiągnięcie każdego celu – nawet takiego, który wydaje się niemożliwy do zdobycia. Jeszcze bardziej ukoi Cię lawendowy zapach powietrza, RÓWNOWAGĘ Twojej skórze zapewni różana sól do kąpieli, a krem do rąk o zapachu trawy cytrynowej uspokoi Twoje zmysły pięknym zapachem.
Twoje aromaty to: biała herbata  drzewo sandałowe  lawenda  trawa cytrynowa  róża


MIŁOŚĆ
to jedno z najważniejszych uczuć! Wszystko robisz z SERCEM i zaangażowaniem, nie wstydząc się tego, co czujesz. W miłosnym uniesieniu utrzyma Cię zapach czekoladowego kremu do rąk, dodatkowo możesz potraktować swoje ciało czymś, co je kocha – miodowym peelingiem, a dotykiem miłości będzie także kokosowe masło do ciała.
Twoje aromaty to: anyż  czekolada  kokos  miód  pigwa  wanilia