Mleka do kąpieli

Mleka do kąpieli

Mleka do kąpieli - Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mlek do kąpieli, dostępną na oficjalnej stronie marki The Secret Soap Store.

O zdrowie i piękno skóry można się zatroszczyć także podczas kąpieli, wystarczy zastosować kosmetyki pielęgnacyjne wzbogacone o odpowiednie składniki aktywne. Marka The Secret Soap Store oferuje swoim klientom wysokojakościowe preparaty myjące zawierające kozie mleko.

            W katalogu naszego sklepu znajdą Państwo naturalne preparaty na bazie koziego mleka, które najzwyklejszą kąpiel zamienią w relaksacyjny rytuał Spa. Mleka do kąpieli posiadają silne właściwości oczyszczające i nawilżające, dzięki czemu pozostawiają skórę przyjemnie odświeżoną i aksamitnie gładką. Zawartość koziego mleka wiąże się z wchłanianiem witamin z grupy B, wapnia oraz dobroczynnych składników mineralnych. Preparaty uzupełnione o ekstrakty z owoców i ziół wykazują zróżnicowane właściwości względem skóry: antycellulitowe, wzmacniające naczynka krwionośne, antybakteryjne, rozjaśniające i inne. Delikatne, kojące zapachy zapewniają przyjemne doznania, a atrakcyjne opakowania sprawią, że mleka do kąpieli idealnie odnajdą się w roli gustownego upominku.

            Rozległa gama produktów zawierających kozie mleko dostępnych w naszym sklepie stanowi gwarancję, że każdy nabywca dobierze kosmetyki zgodne ze swoją potrzebą i gustem.

Filtruj

Wybierz produkty