Naturalne opalanie

Naturalne opalanie

Naturalne kosmetyki wspierające opalanie - Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kosmetyków do opalania dostępną na oficjalnej stronie marki The Secret Soap Store 

Skóra muśnięta słońcem wygląda promiennie i zdrowo. Mając świadomość, jak istotne jest zdrowe i bezpieczne opalanie oraz pielęgnacja skóry narażonej na długotrwałe działanie promieni słonecznych, dostosowaliśmy naszą ofertę pod kątem naturalnych kosmetyków do odbudowy i regeneracji. Wykorzystując nasze doświadczenie oraz dobrodziejstwo płynące z natury, opracowaliśmy preparaty, dzięki którym nasi klienci mogą cieszyć się ładnie opaloną oraz zdrową skórą.

            W naszej ofercie znajdą Państwo olejki i masła do ciała, których zadaniem jest optymalne nawilżenie skóry i zatrzymaniu wilgoci w jej wnętrzu. Masła kakaowe wykazują silne działanie brązujące, dzięki czemu ułatwiają nabycie zdrowej opalenizny, a równocześnie chronią skórę przed poparzeniem i uszkodzeniem. Eliksiry na bazie olejku arganowego doskonale nawilżają i łagodzą podrażnienia powstałe w wyniku ekspozycji skóry na słońce oraz opóźniają procesy starzenia. Uzupełnieniem asortymentu są maseczki silnie regenerujące i odżywiające, dzięki którym skóra odzyskuje świeży i promienny wygląd. Z myślą o Państwa wygodzie przygotowaliśmy również zestawy kosmetyków, które pozwolą kompleksowo zadbać o kondycję opalonej skóry, jak też sprawdzą się w roli atrakcyjnych upominków.

Filtruj

Wybierz produkty