Płyny micelarne, hydrolaty i toniki

Płyny micelarne, hydrolaty i toniki

Płyny micelarne, hydrolaty i toniki - Zapraszamy do zapoznania się z ofertą płynów micelarnych, hydrolatów i toników, dostępną na oficjalnej stronie marki The Secret Soap Store.

Sprawne usuwanie makijażu oraz pozostałych nieczystości gromadzących się na skórze okazuje się bardzo ważne dla zachowania jej w doskonałej kondycji. Z myślą o tych kluczowych zabiegach oczyszczających przygotowaliśmy szereg naturalnych kosmetyków najwyższej jakości.

            Dołożyliśmy starań, by móc przedstawić bogatą i zróżnicowaną gamę produktów wykorzystywanych przy oczyszczaniu i pielęgnacji twarzy. W naszym sklepie klienci mogą zakupić płyn do mycia twarzy z aktywnym węglem, który dogłębnie oczyści skórę i zwęży pory. Można tutaj również znaleźć  płyn micelarny o delikatnym kwiatowym zapachu, który zawiera Panthenol.  Wachlarz produktów do demakijażu zamyka hydrolat, czyli jednoskładnikowy naturalny produkt, wykorzystywany w charakterze toniku do twarzy lub zapachowej mgiełki do ciała. Zastosowanie hydrolatu to gwarancja doskonałego nawilżenia i odświeżenia połączonego z przyjemnymi doznaniami zapachowymi.

            Kosmetyki dostępne w naszym sklepie charakteryzują się wysoką jakością, ponieważ są produkowane ze starannie dobranych składników naturalnych. Dzięki temu sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających konsumentów.

Filtruj

Kolekcja

Zioła

Zastosowanie

Wybierz produkty