Slim Time

Slim Time

Slim Time - Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kosmetyków z Linii Slim Time, dostępną na oficjalnej stronie marki The Secret Soap Store.

Linia SLIM to kosmetyki o działaniu ujędrniającym, antycellulitowym i wspomagającym wyszczuplenie, które jednocześnie rozpieszczają zmysły energetycznymi zapachami i komfortowymi konsystencjami.

Znajdziesz tu synergicznie działające produkty skutecznie odpowiadające na problemy wiotkiej skóry pozbawionej jędrności.
Seria wykorzystuje zaawansowany składnik lipolityczny zamknięty w nowoczesnym nośnikach, dzięki którym dociera w głąb skóry do miejsca działania. Wraz z kawą i jej aktywny składnikiem – kofeiną – pobudzają mikrokrążenie i ułatwiają spalanie tkanki tłuszczowej. Zawarte w kosmetykach ekstrakty z brunatnych alg Fucus vesiculosus wspomagają detoksykację na poziomie komórkowym oraz intensywnie odżywiają skórę dostarczając jej mikro i makroelementów.

Dzięki regularnemu stosowaniu kosmetyków z linii SLIM skóra staje się gładsza, bardziej jędrna, elastyczna, a cellulit ulega widocznej redukcji.

Filtruj

Wybierz produkty