Świeca SPA pomarańcza 430 g Zobacz większe

Świeca SPA pomarańcza 400 g

Ręcznie wykonana świeca zapachowa idealnie udekoruje wnętrze mieszkania. Wyjątkowy aromat pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie. Czytaj więcej

Aromaterapia

44,99 zł

24 godziny

od 0zł

Świece zapachowe

Jeśli lubisz owoce i zioła, odpoczynek na łonie natury, to nasze świece zapachowe do aromaterapii pozwolą Ci przywołać najpiękniejsze wspomnienia i ukoić zmysły. Podaruj sobie chwile relaksu i odprężenia, otaczając się aromatycznym zapachem kwiatów, ziół i owoców.  Nasze świece do aromaterapii są ręcznie wykonane, zawierają naturalne koncentraty zapachowe (6 do 8%). Oferujemy je w dwóch wielkościach do wyboru i kilku wersjach zapachowych. A ty który zapach wybierzesz dla siebie? 

Świeca o zapachu Pomarańczy 

Jeśli czujesz, że masz już wszystkiego dość i jesteś wyczerpana/y, to zapal świecę pomarańczową. Zapach znakomicie rozluźnia i uspokaja, łagodzi napięcia nerwowe, pomaga przy bezsenności i depresji. Ciepły zapach pomarańczy rozgrzewa ciało i pobudza zmysły.

Długość palenia się świecy: 60 h.  

Napisz opinię

Świeca SPA pomarańcza 400 g

Świeca SPA pomarańcza 400 g

Ręcznie wykonana świeca zapachowa idealnie udekoruje wnętrze mieszkania. Wyjątkowy aromat pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie.

Polecamy

produkty powiązane

więcej produktów z

sprawdź najlepsze kompozycje produktów