Świeca SPA zielona herbata 430 g Zobacz większe

Świeca SPA zielona herbata 400 g

Świeży zapach zielonej herbaty zamknięty w naturalnej, ręcznie wykonanej świecy. Idealna na wieczorne chwile relaksu.Świeży zapach zielonej herbaty zamknięty w naturalnej, ręcznie wykonanej świecy. Idealna na wieczorne chwile relaksu. Czytaj więcej

Aromaterapia

44,99 zł

24 godziny

od 0zł

Świece zapachowe

Jeśli lubisz owoce i zioła, odpoczynek na łonie natury, to nasze świece zapachowe do aromaterapii pozwolą Ci przywołać najpiękniejsze wspomnienia i ukoić zmysły. Podaruj sobie chwile relaksu i odprężenia, otaczając się aromatycznym zapachem kwiatów, ziół i owoców. Nasze świece do aromaterapii są ręcznie wykonane, zawierają naturalne koncentraty zapachowe (6 do 8%). Oferujemy je w dwóch wielkościach do wyboru i kilku wersjach zapachowych. A ty który zapach wybierzesz dla siebie?

 

Zielona herbata

Zapalona świeca przywołuje obraz letnich łąk i zielonych lasów. Zapach orzeźwia ciało i umysł, uspokaja i wycisza nerwy, a równocześnie dodaje energii, pobudza siły witalne i poprawia samopoczucie. 

Spokój i relaks, woń delikatnego powiewu a przy tym orzeźwienie i radość niesie z sobą zapach olejku z zielonej herbaty. Odprężające działanie prowadzi do wewnętrznej harmonii, spokoju ducha i prostoty. Pomaga osobom, od których wymaga się nieustannej jasności umysłu.

Długość palenia się świecy: 60 h

Napisz opinię

Świeca SPA zielona herbata 400 g

Świeca SPA zielona herbata 400 g

Świeży zapach zielonej herbaty zamknięty w naturalnej, ręcznie wykonanej świecy. Idealna na wieczorne chwile relaksu.Świeży zapach zielonej herbaty zamknięty w naturalnej, ręcznie wykonanej świecy. Idealna na wieczorne chwile relaksu.

Polecamy

produkty powiązane

więcej produktów z

sprawdź najlepsze kompozycje produktów