Świeca zapachowa SPA czekolada z wanilią 430 g Zobacz większe

Świeca zapachowa SPA czekolada z wanilią 430 g

Aromaterapia wpływa pozytywnie na nasze samopoczucie i pozwala się odprężyć. Wyjątkowy aromat czekolady i wanilii zamknięte w ręcznie wykonanej świecy zapachowej SPA. Czytaj więcej

Aromaterapia

44,99 zł

24 godziny

od 0zł

Świece zapachowe

Jeśli lubisz owoce i zioła, odpoczynek na łonie natury, to nasze świece zapachowe do aromaterapii pozwolą Ci przywołać najpiękniejsze wspomnienia i ukoić zmysły. Podaruj sobie chwile relaksu i odprężenia, otaczając się aromatem kwiatów, ziół i owoców. Nasze produkty są ręcznie wykonane, zawierają naturalne koncentraty (6 do 8%). Oferujemy je w dwóch wielkościach do wyboru i kilku wersjach. A ty który wybierzesz dla siebie ?

Działanie świecy zapachowej

Słodki aromat wanilii połączony ze zmysłową czekoladą wprowadza w nastrój odprężenia i zadowolenia. Świeca zapachowa sprawia, że pojawia się uśmiech na ustach, znika stres, czy apatia.

Produkt stanowi również praktyczne wyposażenie wnętrza mieszkania. Rozchodzący się aromat tworzy pozytywną aurę.

Czas palenia: 60 h.

Oceń 

często używam

Używam bardzo często, kiedy chcę się zrelaksować przy gorącej czekoladzie z moją ulubioną książką - zapach nie nudzi ani nie mdli...jest po prostu świątecznie idealny :)

- 2016-12-21

Napisz opinię

Świeca zapachowa SPA czekolada z wanilią 430 g

Świeca zapachowa SPA czekolada z wanilią 430 g

Aromaterapia wpływa pozytywnie na nasze samopoczucie i pozwala się odprężyć. Wyjątkowy aromat czekolady i wanilii zamknięte w ręcznie wykonanej świecy zapachowej SPA.

Polecamy

produkty powiązane

więcej produktów z

sprawdź najlepsze kompozycje produktów